top of page

Jak na nákupy ve slevách

Je po Vánocích a v obchodech začaly novoroční výprodeje. Cedule s nápisy SLEVA na nás útočí ze všech stran. Neříkám, že je to špatně. I já ve slevách velmi ráda nakupuji. Jen je potřeba nakupovat promyšleně.


Mám pro vás pár tipů, které vám nákupy usnadní 😊

  1. Sepište si seznam

Sepište si seznam věcí, co potřebujete. Pokud nic nepotřebujete, nemá cenu jít do slev nakupovat. Zbytečně byste si domu přinesla další kus, který neunosíte.

  1. Nakupujte ráno či dopoledne

Doporučuji chodit do obchodů ráno či dopoledne, kdy ještě není tolik lidí a oblečení ve slevách není rozházené a rozebrané.

  1. Oblečte se nalehko

Doporučuji vzít si na sebe co nejméně vrstev. Počítejte s tím, že se budete několikrát převlékat, a tak myslete na to, že nějaký čas v obchoďáku strávíte. Bez pořádného vyzkoušení nic nekupujte (i když je to ve velké slevě).

  1. Buďte k sobě upřímná

Nekupujte nic, co by vám nesedělo nebo bylo nekvalitně ušité. Stejně tak neberte věci jen proto, že jsou ve slevě a že by se třeba někdy mohly hodit. S velkou pravděpodobností je nikdy nosit nebudete.

  1. Nenakupujte trendy

Vybírejte takové kousky, které budou aktuální i několik dalších sezón. Přemýšlejte i nad tím, jestli se hodí ke zbytku vašeho šatníku. Slevy využijte pro nákup kvalitních investičních kousků.

  1. Vzala byste si daný kousek hned na sebe?

Pokud si nejste jistá, jestli některý z kousků oblečení koupit, zeptejte se sama sebe, zda si danou věc vezmete do 24 hodin na sebe. Pokud ano, berte ji. Pokud ne, raději nechtě věc v obchodě.


Petra

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page