top of page

MÁŠ DEPKU? UŽIJ SI JI!

Ne nadarmo se říká, že vnější krása je odrazem té vnitřní. My ženy máme úžasné dary a mezi ně patří i náš cyklus. Nejsme muži a nikdy nepůjdeme bezhlavě jedním směrem a ještě rovně.

Jsme ŽENY! Jsme jemné, krásné, dynamické a dřímá v nás obrovská síla, o které nemáme absolutně žádné tušení, do té doby, než je potřeba s ní vyjít na světlo.
Jsou dny, kdy jsme bez energie, bez nálady, a především bez nápadů. Uzavíráme se do sebe a cítíme se oteklé, nafouklé a ošklivé. Musím vás uklidnit, že to tak máme opravdu každá. A co s tím?


Jednoduchá rada! Užijte si to! Teďka si asi klepete na čelo, ale je to tak.


Těch pár dní v měsíci se ponořte sama do sebe, rozjímejte, buďte v tichosti a sama se sebou.


Je to to nejlepší, co pro sebe můžete v danou chvíli udělat. Poslouchejte své tělo a naslouchejte své duši. Oni opravdu ví. Nezapomínejte si však stanovit „délku depky“. Co to znamená?


To znamená přesně to, že si řeknete: „DOBŘE, TEĎKA MÁM DEPKU, POUŠTÍM SI JI DO SVÉHO POLE, ALE JEN NA 2 DNY.“ A ty sama v hlavě si nastavíš, že ta „super“ nálada bude za 2 dny pryč a ty budeš nabývat opět na své síle a nápady se pohrnou. Kolik dní si stanovíš je na tobě. Netlač na sebe, ale zbytečně se neutápěj a nestav se do role oběti. Je to někdy výzva a ta pohodlnost je lákavá, ale pro ty, co se chtějí posouvat a bořit hranice nic takového neexistuje. Pracujme na sobě, každý jeden den.


Povstaňme z popela, jako Fénix.


Jdeme tvořit a budovat – SEBE.


S láskou


12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page