top of page

Myslíš si, že můžeš být šťastná a naplněná single?

Pokud sis odpověděla ANO, je to správně! Věřím, že jsem tě minimálně potěšila, nebo vykouzlila úsměv na tváři. 😊 Tento článek si neotevřela jen tak. Pravděpodobně jsi single anebo se nacházíš ve vtahu, který tě úplně nenaplňuje a chceš se ujistit, zda to sama zvládneš. Ujistím tě, zvládneš všechno, pokud do toho všechno dáš, naučíš se o sobě některé informace, poznáš se lépe a možná také bude potřeba nějaká pomoc či podpora odjinud. Jsi na správném místě. Ve female boss activated nalezneš hned několik inspirujících a podporujících žen.Nejsi na to sama!


Mé období single života mě neskutečně posilnilo, posunulo a obohatilo.


Neočekávejme a nespoléhejme na to, že nás někdo udělá šťastnými. Pojďme se o to nejdříve postarat my samy. 😊 Nejdříve si pojďme dát lásku i štěstí samy sobě. Teprve potom můžeme být naplněné i šťastné ve vědomém a fungujícím vztahu.


Mnoho z nás nechce a neumím být samo. Jak pak můžeme fungovat v naplněném vztahu, když neumíme být samy sebou, samy se sebou? Jak potom můžeme řešit vztahové situace, když nemáme často ani vyřešeno něco samy v sobě. 😊 Přesně na tohle je single období jako dělané. Pojď se do něj zamilovat, zamilovat do sebe a následné do partnera, kterého potkáš, jakmile budeš zářit, jakmile budeš spokojená sama sebou, jakmile z tebe bude cítit nadšení, radost, vášeň, energie. 😊

Co jsem dělala v období single života, co jsem se naučila a jak i ty můžeš být šťastná single, jdeme na to.

Fotografie je focená z mého období single života, kdy jsem se cítila opravdu šťastná, naplněná, v hojnosti, spokojená sama se sebou. No a teď si představ, když mi někdo tvrdí, že být šťastná sama sebou, šťastná single není možné. 😊 Ihned si tu ženu ráda vezmu pod svá křídla a ukážu, jak to MOŽNÉ JE! Ano, jsou určitě fáze, které nejsou vůbec jednoduché a já jsem zrovna neměla ve svém životě jen jednu rozchodovou fázi. Konce a odejít od někoho není zrovna mou silnou vlastností a o to byly pro mě konce vždycky těžké, až do té doby, kdy jsem si uvědomila svou hodnotu. Tehdy se to zlomilo a tím netvrdím, že to nebylo bolavé, ale uměla jsem s tím daleko lépe pracovat. O tom později a vše se také dozvíš v mé knize, kterou píšu a vyjde koncem tohoto roku 2022. Vím moc dobře, jaké to je plakat, utápět se v myšlenkách a vzpomínkách na krásné chvilky, dívat se na fotografie a mít v myšlenkách všechno krásné. Vím, jaké to je sedět doma sama a přejídat se jídlem, brečet, jíst zmrzlinu a dívat se na romantické filmy a pouštět si romantické songy. Vím, jaké to je, když najednou ztratíš motiv, když najednou tvůj život jakoby přestává dávat smysl. Vím také, jaké to je ten smysl zase znovu najít. 😊 Vím, i jaké to je chodit jako tělo bez duše a „trpět“ zlomeným srdcem a také na sebe prozradím, že i vím, jaké to je být závislá na pocitu někoho mít, na pocitu vztahu. Za těchto okolností jsem kdysi dávno dělala opravdu vylomeniny. :D (mé vylomeniny najdeš v knize, která je nyní v procesu)

Poznala ses v něčem? Zažila sis toto období? Zažíváš si toto období? Dej mi vědět do zpráv a můžeme si popovídat. 😊


Být vděčná za všechny muže ve tvém životě je klíčové. Každý jeden muž v našem životě byl/je darem, testem či zkouškou pro nás. Každého muže, kterého jsme ve svém životě měly, tam měl být a něco nás naučit.

Opakuj po mě, za každého jednoho muže ve svém životě jsem vděčná!

Možná v tuhle chvíli cítíš, že jsi svázaná ve vztahu a nemůžeš z něj z jakéhokoli důvodu odejít.


Doporučuji, řekni si pomoc. Možná v tuhle chvíli nemáš tolik sil a energie na veškeré papírování s rozvodem či rozchodem. Možná v tuhle chvíli cítíš, že je až mnoho závazků mezi tebou a nefungujícím vztahem, že stále setrváváš a bojíš se zůstat sama. Naprosto ti rozumím. Není třeba některé situace řešit ihned a zase jiné je potřeba vyřešit akutně hned teď!


Pokud nejsme šťastné, trpíme a nevíme, jak dále. Není to přeci jen škoda? 😊 Není škoda si myslet, že nás partner spací, že si nemůžeme přeci užívat život samy apod…


Moje milá ženo, tak to není a možná ti teď dodám pomyslná křídla na to, abys je roztáhla a užívala si svůj single život, pokud v něm nyní jsi! Užívala si ho na maximum a pracovala sama na sobě. Pravděpodobně ti toto období má něco ukázat a máš něco najít. Co to bude u tebe? 😊


Vděčnosti není nikdy a dost a co se týká vztahů, jelikož jsem romantička a velmi empatická žena, tak jakmile se jedná o téma vztahy, zbystřím. 😊 Myslím si, že všechno se odvíjí od našich vztahů s ostatními a nejvíce právě se vztahem samy k sobě. V tuhle chvíli jsem vděčná za všechno, co se mi v životě stalo, co mě potkalo. Jsem vděčná za všechny muže, které jsem ve svém životě potkala a s kterými jsem se nakonec rozešla. Jsem vděčná za to, že jsem mohla prožit období single života, nejvíce mě toto období posilnilo, dostalo k sobě samé a posunulo.


Pokud by nebyly konce, nemohly by být ani nové začátky a jsem ráda, že mě to dostalo přesně tam, kde jsem dnes a možná bych pro tebe nepsala ani tento článek. Dostalo mě to k motivaci pro další ženy, pro práci s ženami, a proto tobě a ostatním ženám narovnat korunku, dodat odvahu, pozdvihnout hodnotu jako žena a začít si více věřit a mnoho dalšího. My ženy jsem úžasné a proměnlivé bytosti a každá z nás si zaslouží být šťastná single i šťastná ve vztahu!


Ve chvíli, kdy si uvědomíš, že si své štěstí volíš ty, že se nemusíš spoléhat na ostatní, že se nemusíš spoléhat na nějakého může, který tě udělá šťastnou a že OPRAVDU NEMUSÍŠ ČEKAT NA SVÉ ŠTĚSTÍ až, když budeš mít partnera, věřím, že se v tobě objeví obrovská síla na to, užít si tuto úžasnou a transformační část života.


Jaký je tvůj vztahový příběh? Jaké partnery jsi měla ve svém životě? Jaké různé situace se ti opakovaly? Jaké situace a vzorce se ti opakují?


Pokud si stále ještě myslíš, že být single znamená, nebýt šťastná, jsem moc vděčná, že sis otevřela tento článek. Pojďme se na to společně podívat.

Co pro tebe vůbec znamená být single? Jak vnímáš pojem: být ve vztahu a co je pro tebe slovo štěstí? Co pro tebe znamená být šťastná?

Tyto specifikace jsou klíčové proto, aby sis uvědomila, co doopravdy chceš a co ti v tuhle chybí, co se týká vztahů kolem tebe či vztahu sama k sobě. Není pravidlem, že šťastné můžeme být pouze ve vztahu. Ve vztahu i bez vztahu můžeme být šťastné a nemusíme, a to stejné platí u období single života, kde můžeme být šťastné anebo tohle období vůbec nevyužijeme a protrpíme. Pak je tu další otázka, zda ten vysněný vztah potom můžeme získat? 😊


Pojď se semnou podívat na to, proč je klíčové být nejdříve šťastná sama se sebou, mít ráda samu sebe a teprve potom můžeme být šťastné ve vztahu a dostat i lásku od toho druhé.


Jakmile si dáváme lásku my samy, můžeme ji dávat i dostávat zpět. Souhlasíš?


Single živote nebo-li, život bez vztahu s partnerem či partnerkou.

Budu předpokládat, že jsi někdy ve svém životě již single byla a jelikož nevím, kdo si nyní čte tento článek, moc ráda bych se tě zeptala. Co ti single život už dal, kam ses posunula?


Co ti v single stavu chybělo a co ti chybí nyní, pokud jsi single?


Je možné, že se můžeš cítit nedostatečná, může ti chybět láska, souznění, naslouchání, objetí, sex, dotyky, pochopení. Může ti chybět někdo, kdo ti pomůže, kdo tě vyslechne, kdo s tebou bude jezdit na výlety…


Moje milá ženo, tohle nejsou ty zásadní věci. (vím, že to bolí) Najdi hluboko v sobě, co ti opravdu chybí. Tyto povrchové věci jsou bolavé a rozumím tomu, že ti mohou scházet, ale chci s tebou najít pravou podstatu toho, co ti opravdu na single životě vadí, co chybí a jak s tím můžeš pracovat. Vrať se sama k sobě.

Single není nemoc.

Dostáváš stejně jako já dotahy: Proč tak krásná jsi sama, to snad není možný ne? Proč si už nenajdeš chlapa konečně? Ve dvou se to lépe táhne, najdi si už chlapa. Ty jsi moc náročná. Ty máš zkreslené ideály o mužích. Začni už hledat aktivně, však už je ti 30. Na co stále čekáš, ty nechceš děti a rodinu? Jsi vybíravá. Apod. Myslím, že už jsi něco takového i ty slyšela ve svém životě. 😊


Než lidé kolem mě pochopili, že být single a delší dobu bylo něco, co mě obrovsky a raketově posilnilo a posunulo, když jsem si do toho nenechala mluvit. 😊 Je to pouze na tobě, jak to cítíš, zda vztah vůbec chceš anebo taky ne. Pokud vztah nechceš, i to je v naprostém pořádku. Toto je důležité si sama v sobě uvědomit. Být single není nemoc a může to být pro tebe teď to nejlepší ve tvém životě. Zkus poslechnout svou intuici a názory ostatních nechat stranou. Zkus se zamyslet nad otázkami:


Chceš nyní vztah, hledáš vztah anebo teď vztah nechceš? Z jaké důvodu vztah chceš a z jaké důvodu nyní nechceš? Jakého partnera chceš, jakou ženou chceš být pro svého nového partnera ty? Jaký vztah chceš? Kolik času jsi ochotná investovat do budování vztahu? Co ti vztah přinese? Do největších detailů si i specifikuj partnera jakého chceš se všemi hodnotami, které by měl mít. Proč takového partnera chceš? 😊


Být hodnou ženou pro našeho vysněného partnera je klíčové pro tvůj budoucí vztah. Tak do práce. 😊

Jakmile se budeš cítím dobře s tou situací, že jsi sama a budeš mít jasně definovaný cíl, tedy tvého budoucího partnera a jaký bys chtěla vztah a také jakou ženou chceš být ty. Věř mi, že se vesmír spojí a tobě dopřeje příležitosti ve kterých se můžeš realizovat, potkáš nové lidi, se kterými budeš trávit čas a něco nového tě naučí, potkáš svého partnera přesně takového, jakého sis vysnila. 😊 Tohle není pohádka, ale realita. Je zapotřebí práce na sobě, abys mohla dostat to, po čem toužíš. Možná tvůj budoucí partner nebude ještě ten pan božský, kterého si přeješ, protože se budeš potřebovat ještě něco sama o sobě naučit, abys byla tou ženou snů pro svého budoucího dalšího partnera. Zkus se tedy ihned nevázat na muže, ihned nevázat ve fázi růžových brýlí na vztah. Zkus se trochu více uvolnit, užívat si přítomný okamžik hezkých chvil a hned neplánovat budoucnost, děti, svatbu a psát si partnerovo jméno, jak by asi, tak vypadalo tvoje příjmení. 😊 Věřím, že ti to odlehčí tvou mysl i tvé emoce. Dej si čas, prostor a stůj za sebou, stůj za svými rozhodnutími a rozhodně nepolevuj. Už jsem taky zaslechla, že mám polevit ze svých tzv. nároků, ale řekla jsem NE!


Mám své sny, jak by měl můj partner vypadat, i jak vonět, jak bych se s ním měla cítit a jak on semnou. Některé věci se respektují a můžou být ve vztahu jiné, než jsme si vysnily, ale ty podstatné pro tebe, ty, po kterých toužíš svým srdcem a intuicí, ty si ve svých tužbách ponechej. 😊


Muž by si tě měl zasloužit a ty zase jeho. 😊 I pan božský hledá právě tu ženu snů pro sebe. Zapracuj na sobě a využij single život pro tvůj nejrychlejší a transformační růst ve tvém životě. Nejdříve se staň ty hodnotnou ženou a poté můžeš být otevřená novému funkčnímu vztahu s partnerem, jakého chceš.


Dovol si být šťastná, dovol si být sama, dovol si být ve vtahu. Jakkoli to tobě vyhovuje, ne ostatním kolem tebe! Po čem toužíš ty?

Šťastní můžeme být i single, pokud si to dovolíme, pokud chceme. Single život se může užít a vytěžit z něj maximum pro nás, anebo protrápit. Jen jedna cesta vede následně k naplněnému vztahu s partnerem. Začni se rozvíjet, máš spousty času navíc, nemáš za nikoho zodpovědnost, máš prostor, máš čas pro sebe, máš čas se seberealizovat, učit se novým věcem, trávit více času s rodinou, s přáteli, sama se sebou, začni cvičit, začni něco nového, odleť na dovolenou, cokoli. Toto období bez tzv. závazků je přece krásné, jen je potřeba v něm to krásné najít. 😊

Tip na závěr:

Doporučuji podívat se na můj Instagram, kde jsem vysílala živý stream právě na téma single život. Určitě tam najdeš i mnoho dalšího, co se týká vztahu sama k sobě a vztahů s muži. Doporučuji ti také můj další článek na téma vztah k sobě. Nalezneš zde informace týkající se sebelásky a jak se začít mít konečně ráda, či jak se začít mít ráda více.


Těším se na to, až si společně sedneme na kávu, nebo si zavoláme a povíme si naše příběhy z single života, naše vztahové příběhy a budeme se vzájemně inspirovat. O tom to celé je. Ty se můžeš poučit z mých chyb, něco se naučit a já zase od tebe! 😊

Přeji ti, aby ses stala hodnotnou ženou pro svého pana božského, kterého ve svém životě určitě najdeš, pokud nejdříve uvěříš sama v sebe a budeš mít ráda nejdříve sebe! Jedině potom můžeš rozdávat lásku i dále svému partnerovi a společně naplňovat své touhy ve vědomém a fungujícím vztahu. I ve vztahu platí to, že by jsi měla být šťastná stále sama sebou, abys mohla štěstí vnášet i do svého vztahu. Tvé vztahy, které máš začínají vždy od tebe. 😊

S láskou,

Kamča

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Retinol

コメント


bottom of page