top of page

Oční stíny jako brána do duše

Jak zvolit barvy očních stínů k barvě očím?

Jak správně kombinovat barvy očních stínů k barvě očím? Pro někoho záludná otázka, pro někoho moment nadšení z divokých kombinací. Stále si potřebujeme zachovat dekórum jako dáma, která ví, co ji sluší, že? A umí v tom chodit. Je jedno, zda jste na začátku s líčením, nebo pokročilejší.


Ohledně líčení očí, výběru barevných kombinací a dalších náležitostí bych poradila jedno jediné. Až budete stát tváří v tvář barevné paletce vzpomeňte si na význam slova „KONTRAST“.


Samozřejmě s citem a respektem.


Oči jsou bránou do vaší duše. Na to nezapomínejte. Jsou vaší předností a vy musíte ukázat - tady jsou ty moje dokonalý „kukadla“! A to se asi ukazuje těžko, pokud máte hnědé oči a sáhnete po hnědých odstínech. Není to špatně, ale ráda užívám pojem „neurazí, nenadchne“.


Sečteno a podtrženo – pokud máte hnědé oči vyhněte se hnědým stínům. Pokud i přesto všechno od hnědých nemůžete upustit, rozstřelte to! Jak? Do krémové, smetanové, měděné, zlaté, pískové atd.


Pokud váš obličej zdobí modré oči sáhněte po hnědých odstínech. Máte zelené oči a nebojíte se odvázat? Co takhle zkusit hnědo-oranžové odstíny?!


Vyzkoušejte to! Bojíte se, že to nezvládnete? Přijďte na kurz líčení a vše si ukážeme.

Budu se na vás moc těšit


S láskou

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Retinol

Comments


bottom of page