Vyhledat

Plavky pro každou postavu

Léto milujeme, plavky už možná méně. Proč?

Odhalují naše “nedokonalosti”?

Ukazujeme tělo více, než je nám příjemné?

Máme pocit, že na nás každý kouká a hodnotí?

A není to škoda si kazit nejkrásnější období v roce takovými zbytečnými myšlenkami?

Pojďme si léto a vše, co k němu patří, maximálně užít!

A pro ty, které se přesto plavek obávají, mám pár tipů, které vám usnadní jejich výběr.


  • Pokud máte větší prsa

Vybírejte spodní díl plavek výraznější než vrchní. Klidně můžete zvolit vzory, barvy a různé aplikace či řasení. Vrchní díl naopak volte jednobarevný, ideálně v tmavších barvách. Vyhněte se špagetovým ramínkům a vždy sáhněte po vyztužené podprsence. Takže určitě NE trojúhelníčky bez výztuh.

  • Pokud máte širší boky a větší zadeček

Spodní díl plavek zvolte jednobarevný, málo výrazný, tmavší barvy a určitě bez tkaniček a aplikací. Ideální jsou klasické střihy kalhotek s vyšším pasem (stejně jako u kalhot vám prodlouží nohy). Podprsenku ale klidně zvolte barevnou, se vzory a nebojte se zajímavých střihů. Velké plus mají push-up podprsenky. Jednodílné plavky jsou také skvělou volbou. I zde platí, že sodní část je jednobarevná a vrchní pestrá, barevná, výraznější.

  • Pokud máte větší bříško

Vaším úkolem je odvést od bříška pozornost a k tomu vám pomohou jednodílné plavky, které bříško zakryjí a postavu vytvarují a také opticky prodlouží. Super vychytávkou jsou tzv. tankiny, kdy můžete prostřední část vyhrnout a klidně si bříško opálit.

  • Postava bez křivek

U vaší postavy je úkolem vytvořit pas a k tomu vám skvěle poslouží zajímavě řešené jednodílné plavky, které mají průstřihy po stranách. Nemusíte se ale ani bát bikin. Volte bokové kalhotky a velmi zajímavé, Pestrobarevné, vzorované podprsenky. Klidně i s aplikacemi, volánky či řasením.

  • A pokud se stále v plavkách necítíte jako ryba ve vodě, mám pro vás tip!

Existují nejrůznější druhy a velikosti šátků, parea, tuniky, sárongy, které můžete zavázat na mnoho způsobů a zakrýt tak zrovna tu partii, kterou se vám nechce moc ukazovat.


Petra

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše