top of page

Postav se do své síly

Jak se máš? Častá otázka a mě zajímá, jak na ni reaguješ? Jak se doopravdy máš? Jak se cítíš?

Kouzelný den milá ženo,

moc tě zdravím a děkuji ti, že sis udělala čas a máš chuť si přečíst tento článek. Udělám maximum, aby sis něco pro sebe také odnesla.

Z koučovacích hodin jsem poslední dobou více nastavená na pokládání otázek, ale taky vím, že je zapotřebí prostor na odpovědi, a tak tě v tomto článku tolik nepotrápím, položím ti pár zásadních otázek, ale i u toho budeš mít volněji na svůj sebe koučink. 😊

Začneme otázkou: Jak se cítíš a jak se máš?

Moje otázka pro dnešní článek, se kterou strávíme náš společný čas.


Toto jsou pravděpodobně časté otázky, které běžné dostáváš a mě zajímá, jak na ně reaguješ a možná si pokládáš nyní otázku ty, proč mě to vlastně zajímá.


Tato nejčastěji kladená otázka je totiž velmi pomíjivá a dost často ji odsekneme a ani se nad ní tolik do hloubky nezamyslíme, máme naučené některé naše oblíbené fráze, které používáme anebo se nám nechce s ostatními mluvit o tom, jak se máme. Nebudete přece každému vyprávět to všechno, co se Vám v životě děje, anebo raději zalžete, abyste nemuseli vysvětlovat, proč se vlastně v tuhle chvíli nemáte úplně tak dobře anebo úplně naopak.


Zalžete sami sobě i dotyčnému, abyste nemuseli říct, jak jste šťastné, možná se snad za to cítíte provinile, když druzí se zase tak dobře nemají. Možná se určitou formou i bojíte, že o to štěstí přijdete, když to budete takto sdílet s ostatními, abyste to snad nezakřikly. Raději to ani nebude říkat nahlas, jak se Vám nyní ve všem daří.


Proč se bojíme říkat nahlas, že jsme šťastné a z jakého důvodu lžeme sobě a odpovídáme na tuto otázku takovou malou lží. Budu moc ráda, když mi dáš zpětnou vazbu na tento článek, když mi napíšeš doopravdy, jak se nyní máš a jak se cítíš? Ať je to tak, či onak, u mě nečekej žádný soud, ale pochopení. Možná právě tohle ti může ulevit. Když tuhle otázku necháš projít sebou a sdělíš přesně tak, jak to v tuhle chvíli vnímáš, pevně věřím, že tě to následně může posunout zase o krok dopředu. Budu se těšit na tvou zprávu či zpětnou vazbu.


Časté reakce jako odpověď na otázku: Jak se máš? Jak je? Jak se daří?


Pojďme k tvým možným odpovědím:


Jsou tvé reakce na otázku JAK SE MÁŠ, něco jako: A no jo, docela to jde. Mám se dobře. Jo, docela dobře. Ale jo, fajn. Jo, docela to ujde. Jo, dobrý, však to znáš. Tak nějak normálně.


Tak znáš to, děti, nevyspím se, práce, málo peněz, nebaví mě. Manžel, není to úplně jako na začátku. Přibrala jsem, nemám čas na cvičení. Přišla jsem o... Nemám teď moc energie apod. Ještě můžeš také například odpovědět: Mám se na nic. Nic se mi nedaří. Nemám se dobře. Hele ani nevím. Tak nějak žiji. Jo, přežívám. No, jak se asi můžu mít v téhle době.


Trefila jsem se zrovna do tvé odpovědi? Pokud ne, jaká je tedy tvoje odpověď?


Jak se máš, jak se cítíš? Ať, už je tvá odpověď jakákoli, moc ráda bych se tě dotkla, dotkla tvého srdce a tvé duše. Vezmu to sice ze široka, jelikož přesně nevím, ke komu mluvím a kdo je teď na té druhé straně počítače, nebo mobilu. Každopádně pevně věřím, že i ty, když jsi sem přišla, si také z článku něco odneseš. Jdeme na to!


Tuto otázku jsem otevřela na základě podnětů, které mi častěji a častěji přicházely. Možná právě i ty si odpovíš na něco, co tě může posunout ve tvém životě a v tvé aktuální situaci.


Zkus se vcítit do tvé odpovědi na otázku, jak se máš. Zkus vnímat ten pocit, když bys odpověděla takhle:


Cítím se báječně, uvolněně a všechno tak krásně pluje. Teď jsem moc spokojená. Jsem spokojená já i celá moje rodina. Cítím se jako královna, jako superstar. Všechno mi vychází, mám se moc hezky. Cítím se skvěle. Mám plno energie, cítím se moc dobře. S dětmi je to jedna velká radost. Žiji každý den v radosti a těším se na každý nový den. Každý den je nová výzva a jsem vděčná za každý jeden den, užívám si to. S manželem/partnerem pracujeme na vědomém vztahu a miluji ho. Máme nádherný sex plný vášně a přitahuje mě každý den!


Prožíváme naše dny v lásce a máme různé zážitky. Včera jsme měli tyhle radosti a zažili jsme… Nacházím sama sebe, hodně teď sportuji, zdravě jím a mám se úžasně. Splnilo se mi to, co jsem si manifestovala, mám novou práci, začala jsem podnikat, našla jsem si úžasného partnera, odešla jsem od, změnila jsem tohle …. (cokoliv co se týká kroku vpřed).


Věnuji se taky sobě a cítím se fakt dobře. Jsem šťastná. Jsem naplněná láskou. Prožívám dny v harmonii a souladu. Mám krásnou energii a cítím se krásně.

Kdy naposledy jsi odpověděla na otázku JAK SE MÁŠ, JAK SE DAŘÍ nějakým zmíněným způsobem? Kdy naposledy jsi cítila emoce z výše zmíněného, ať už je tvá odpověď zformulovaná jakkoliv. Kdy naposledy jsi se cítila tak, jak je zmíněno výše? Pokud jsi právě odpověděla nějak z výše zmíněného či podobně, moc ti gratuluji milá ženo! Svůj život žiješ nikoli přežíváš, a o tom to celé vlastně je. O tom, abychom ten dar života žili, nikoli protrpěli či přežili. Jsi tvůrkyní svého života, jsi tvůrkyně každého jednoho dne, pamatuj na to prosím!


Můžeme být stále pozitivní a mít neustále dobrou náladu a nádherné dny?


Teď si možná pomyslíš: Ale Kam, takhle růžové to přece být nemůže a pokud se někdo NÁHODOU trefí a já mu něco takhle krásného sdělím na tuto otázku, tak to nemůže vydržet přece dlouho. Každý den je jiný a není každý den posvícení. Mám i svoje špatné dny.


Na něco takového jsem připravená, milá ženo! Slýchávám to docela často, haha. :)


Proč se hned vymlouváme a stavíme do role obětí okolností a vlivů? Proč tě hned napadla tato tvrzení o tom, že to vlastně není možné, že je to pohádka a krásná představa, ale není to realitou? A z jakého důvodu tě napadne, že jsou také špatné dny? Jasně, ony jsou, každý z nás je má, ale není z mého pohledu nutné hned na ně myslet a odvracet pozornost právě od těch hezkých. Na co nejvíce myslíme, to si přitahujeme. Určitě jsi něco takového už slyšela viď? 😊


Naši osobnost tvoří každý jeden den, ať je pro nás pocitově špatný, dobrý, či krásný. Každý jeden den v našem životě je důležitý. Z těch špatných dní, tzv. „den blbec“ se můžeme krásně poučit a něco nového naučit tak, aby nás do příště posunulo. Selhání není opakem úspěchu, ale naopak. Ze špatných dní, blbého období, říkejme tomu jakkoli, nejvíce získáme.


Třeba to teď nevidíš, ale věř mi, že to brzy ucítíš a pochopíš. To, že děláš chyby, máš špatné dny, je toho přirozenou součástí. Zkus se na to podívat z nadhledu, z jiného úhlu pohledu.


Myslím tím, že slovo špatné a dobré je relevantní a jedině ty můžeš ovlivnit svou realitu, své dny. Jaké jsou pro tebe ty dobré, jaké špatné? 😊


Můj úhel pohledu a nyní už velká součást mého života a přirozenost je, že se dlouho nezabývám a nehloubám ve svých špatných dnech. Snažím se je analyzovat ve smyslu, jak mi pomohly, co mi měly donést, co ukázat, co mi zrcadlí určitě situace a co z nich mám odnést. Naučila jsem se i své špatné dny vnímat jako pozitivní. Tato součást mě samotné mi velmi pomáhá nerozlišovat zase tolik špatné dny a dobré, ale vzít každý jeden den jako dar a posun.


Inspirovala bych moc ráda tím, že pokud v tuhle chvíli prožíváš více špatných dní, pokud je v tuhle chvíli něco, přes co se nemůžeš dostat a tyto motivující a inspirující věty ti zase tolik nepomáhají, rezervuj si semnou hovor a moc ráda si s tebou o tom popovídám. Někdy je zapotřebí nejen práce na sobě, práce na své hlavě, myšlenkách, ale taky i někdo, kdo vyslechne, kdo navede, poradí, pomůže. V dnešní době už takové možnosti jsou a já jen podtrhuji a doporučuji říct si o pomoc, ať bude jakákoli. Může ti to jednou pro vždy změnit tvé vnímání, proměnit tvé špatné dny na ty dobré a s těmi špatnými se naučit lépe pracovat.


Nezapomeň, že ty špatné dny, ať už to pro každou z nás znamená něco jiného nás obrovsky posilňují. Díky nim budeš silnější ženou, a tak stojí za to z nich dostat to nejlepší pro tebe!


Stojím při tobě a vím, že to zvládneš! Zvládneš všechno, protože život ti naloží pouze to, co jsi schopna unést a já ti přeji, aby ses k životu postavila přesně takto. Dovol si to všechno ustát a zvládnout! Ze všeho vždycky vyjdeš silnější! Věřím v tebe!

Víš, ono je opravdu velmi lehké postavit se do role oběti. Každá z nás to velmi dobře umí, že? 😊 Možná se v tuhle chvíli cítíš opravdu naprd a stala se ti bolestivá věc, možná prožíváš to nejhorší období svého života, možná právě ty teď sedíš v koutě a nevíš, jak se z něj dostat ven, možná se ti bortí vztah doma i přesto že máte krásné děti a možná jsi opravdu nespokojená se svým tělem a nedaří se ti v práci ani v podnikání. Také jsi možná sama, single a něco ti v tuhle chvíli chybí. (Více v následujícím článku, Jak být šťastná single). Možná v tuhle chvíli chceš více a nevíš, jak na to a cítíš různé druhy frustrace či prokrastinace. Rozumím mi ti a chápu tě, ALE!

Stále tu jsi ty, jedině ty, kdo tohle může v sobě změnit.

Pravděpodobně jsi už slyšela tuto tzv. „poučku“ a motivaci. Zkus ji přijmout, nenechat už ji jen tak utéct a proklouznout mávnutím ruky, zkus ji pustit do sebe a dovol si uvěřit této myšlence a připustit, že je tohle všechno opravdu možné i pro tebe. Jakmile si tohle dovolíme, všechno ve vesmíru se spojí proto, abychom to dosáhli. Jsem toho vlastním příkladem, jinak bych ti to tu nepsala. 😊 Sama jsem si dovolila uvěřit tomu, že je možné být šťastná, že je možné najít to, co mě opravdu bude v životě bavit a naplňovat, že je možné najít si na všem to hezké a dobré, že je možné postavit se do svojí síly a dovolit si odmítnout, odejít, začít. Dovolila jsem si, že je možné se mít ráda, že je možné dávat i dostávat lásku. Sama jsem natolik naprogramovala svou mysl (každodenním tréninkem a sebe koučinkem) k tomu, aby mi sloužila přesně tak, jak chci a po čem toužím. Tahle cesta k naprogramování své mysli není tak zcela jednoduchá, ale je možná. (Více v E-booku Práce s podvědomím a vědomím) Dovol si ovládnout svou mysl, dovol si vkládat do své hlavy myšlenky, které chceš. Už tímto buduješ svůj postoj a přístup k životu, už tímto přitahuješ více to dobré do svého života. Buď ochotná pro to udělat potřebnou akci. Vizualizace, afirmace, meditace, manifestace jsou všechno úžasné a podporující nástroje pro to, aby ses cítila skvěle, ale také je potřeba vytvořit si akční kroky. Ukaž, co v tobě je, ukaž se světu. Ukaž ostatním, jak na sobě pracuješ, jak transformuješ své myšlenky a následné svůj život. Inspiruj sama sebou další lidi kolem tebe. Sdílej svůj příběh, protože nikdy nevíš, komu tím můžeš pozitivně ovlivnit život.

Dovol si být vidět nehledě na to, co si o tom pomyslí a řeknou ostatní. Dovol si vnímat svoje tělo, duši a myšlenky. Pozoruj to, jak se v mžiku dostaneme s náladou dolů a v mžiku zase o 180 stupňů jinak. Naše dny, nálady, emoce i pocity jsou nádherně proměnlivé. Často s tím souvisí právě náš ženský cyklus a fáze cyklu. Dost často si i přesto můžeme ovlivnit to, jak náš den bude vypadat a můžeme postupně pracovat na pocitech a zpracovávat své emoce.

Pokud se v tuhle chvíli necítíš být dost dobrá, tak kterou první věc uděláš proto, aby ses tak začala cítit? 😊 My ženy kolikrát chceme působit, že všechno zvládneme, že víme,

Jak pracovat se svými frustracemi, s „blbými dny“?

Vím, jak proměnlivé dny mohou být , a vím to moc dobře drahá ženo. I já je mám! Jsme možná každá v jiné situaci, máme jiný druh blbých dní a prožíváme to jinak, či stejně. Úžasné je, že právě díky podobným situacím se můžeme krásně inspirovat, poučit z chyb ostatních, poradit a podpořit jedna druhou. Možná je mezi námi rozdíl v tom, že já nad svými špatnými dny přemýšlím (bylo velmi zajímavé natrénovat kdy už je to moc přemýšlení a kdy si přemýšlením naopak pomohu 😊), několik let sama na sobě pracuji, analyzuji a následně je ve svém životě minimalizuji, pokud mi nemají, co přinést. Pracuješ na tom taky? Vnímáš své potřeby? Vnímáš to, proč se cítíš naprd, proč se ti děje, co děje?

Pokud ano, jsem na tebe pyšná a hrdá!

Není zapotřebí pohrávat si s osudem, že jsme k něčemu odsouzené. Naopak! Nejsme! Určitě vlohy a předpoklady máme, o tom bychom si mohly dlouze povídat. Každopádně si myslím, že je to celé o naší zodpovědnosti k sobě samé, k našemu život, situacím.

Moc dobře vím, jak se nálady, situace, úhly pohledu, pocity, emoce můžou velmi snadno proměnit či změnit. Nejsme roboti, jsme energie, která je proměnlivá. Každopádně taky moc dobře vím, že chci a dělám pro to maximum, aby moje odpověď byla vždy reálně podobná výše zmíněnému a dělám určité kroky, abych se tak cítila a vše se stalo realitou. Proč? Protože to jde a ty můžeš taky! I ty se můžeš cítit skvěle po „blbém dni“, i ty můžeš být šťastná i když zatím nemáš vše to, co si přeješ!

Všechno nastavení a programování se odvíjí od nás, od naší mysli. Je to jen v tvých rukou milá ženo a já ti na téhle cestě za životem a prožíváním dní, tak jak si přeješ posílám hodně sil, odhodlání a chutě trénovat. Dám ti tady totiž jedno doporučení. Osvojila jsem přístup k životu, k situacím takový, že i pokud je něco v mém životě negativní, přesto je to pozitivní. Zní to jednodušeji, než se reálně dá převést do praxe, souhlasím. Nicméně je to postoj, který ti umožní se na situace podívat také z jiné perspektivy, z jiného úhlu a možná právě z takového, který potřebuješ. Je to přesvědčení, které ti dodá sílu a odvahu na řešení aktuální problému či situace.

Otázka, jak se mám je formulovaná obecně, a tak i obecná může být odpověď, pokud zrovna nechceš někomu vysvětlovat důkladněji své emoce a zážitky. Je důležité, co u tebe převládá. Jakými názory či podněty se necháš lehce ovlivnit. Jaké nálady ovládají tvou mysl, jaké myšlenky každý jeden den máš jaký k sobě máš postoj a jaká přesvědčení. Všechno dohromady určuje celek, pro to, kam budeš směřovat svou pozornost a co tě první napadne při otázce, Jak se máš?

Vrať se k sobě, napoj se na sebe a postav se za sebe! Pozdvihni svou hodnotu a začni si více věřit! Dovol si…!


Jakou hodnotu sama v sobě cítíš? Jak se vnímáš jako člověk, jako žena, jako lidská bytost?

Kdo vlastně jsi? Nemyslím tím sociální status, nemyslím tím, že jsi podnikatelka, maminka, sekretářka, účetní, prodavačka, kosmetička ….

Kdo jsi ty, ty jako lidské tělo a tvá duše i mysl? Kdo jsi jako energie, jako bytost?

Kdo jsi ty na té druhé straně, jaká jsi? Co máš ráda? Čemu se nyní věnuješ, kam směřuješ? Co chceš od života? Jaké máš silné stránky a hodnoty? Rozvíjíš se a řídíš se svými hodnotami a jdeš si za svými sny? Cítíš se ve svém těle skvěle? Cítíš se hezky, nebo je něco, co ti vadí, co chceš zlepšit, změnit, opustit, začít … ?

Jaké jsou pro tebe v životě důležité hodnoty v životě?

Od 1 do 10, jak si v tuhle chvíli věříš na číselné ose? Jaké je to číslo?

Vím, řekla jsem, že nebudu na tebe tolik naléhat s otázkami. Dávám ti nyní prostor na to, aby ses mohla zamyslet. Dej si chvilku času a odpověz si na zmíněné otázky, věřím, že tě mohou zase dnes lépe nasměrovat.

Spolehni se sama na sebe!

Spoléháme se na to, že nás někdo udělá šťastnými, že nás někdo podpoří, že v nás někdo bude věřit, že nás někdo nebo něco spasí zvenku. Naši hodnotu odevzdáváme často ostatním lidem či systému. Pokud si nejsi sama sebou jistá, automaticky se budeš opírat o ostatní, ty silnější jedince kolem sebe. Odevzdáváme se. Je to pro tebe to pravé? Nebo v tuhle chvíli cítíš, že už to tak nechceš, hledáš způsoby, jak to změnit?

Co ti chybí k tomu, abys v sobě našla odvahu postavit se za sebe? Nejsme tu od toho, abychom plnili očekávání druhých, ale abychom naplnili ty naše potřeby a tužby. Proč máme tedy stále tendenci sklouznout do pohodlí, že za nás někdo něco udělá?

Je to strach a následná pohodlnost. Je to strach ze změny. My totiž víme, že jakmile budeme chtít něco ve svém životě změnit, ponese to s sebou úsilí, náš čas, energii, a to přece teď nemáme, protože jsou „důležitější věci“ a starosti.

MOJE MILÁ ŽENO! Zkus si na chvilku uvědomit a připustit tuhle myšlenku:

Pokud se dám sama na první místo, pokud o sebe budu pečovat každý jeden den, pracovat se svými myšlenkami a emocemi. Pokud budu přemýšlet nad situacemi, které se mi v životě dějí a které si přitahuji a vezmi si z nich vždycky to dobré pro mě, pokud se rozhodnu vzít zodpovědnost za svůj život a život a každý jeden den v něm do svých rukou, budu se cítit …..

……………………………………………………………………………………………………………………………………………… (doplň, jak se budeš cítit)

Tak to nenech jen u teorie a na papíře, ale pojď se tak doopravdy začít cítit.

Podpoř nejdříve sama sebe!

Z jakého důvodu je pro tebe důležité mít podporu? Proč toužíme po uznání od ostatních lidech? Proč se sama nepostavíš za sebe hned teď? NA co ještě čekáš?

Dovol si rozzářit tvůj diamant! Ne, potom, ne až …

Hned teď! Hned teď jdi udělat něco, co tě udělá šťastnou, co ti rozzáří úsměv!


Ať se v životě nacházíš v tuhle chvíli kdekoli a procházíš si čímkoli, tak vím, že je v tobě silná touha věci překonat či vylepšit. Pevně věřím, že zrovna tohle potřebuješ slyšet či připomenout ve svém životě. 😊

Ty i já prožíváme určitě období svého života, jak se k němu postavíme, je jen na nás. Jak na sobě budeme pracovat, nebo se odevzdáme, je jen nás.

Nechci být na tebe příliš tvrdá, v podstatě tohle ani neumím, ale chci ti ukázat tu obrovskou sílu v tobě a chci ti říci, že je obrovská škoda, že stále na něco čekáš a sedíš v koutě. Je obrovská škoda, že se pouze a jen vzděláváš a neaplikuješ naučené věci do praxe! Je obrovská škoda, že hledáš stále nějaké výmluvy na všechno kolem a v neposlední řadě je ŠKODA TEBE!! Je škoda, že nejsi vidět! Nevím, kdo má teď oči na tomto textu, ale jedno vím jistě! JSI MÁLO VIDĚT A STÁLE NEJSI VE SVÉ ÚPLNÉ POTENCIÁLNÍ SÍLE! SAMA VÍŠ, ŽE MŮŽEŠ PŘIDAT!

Ke konci článku si pojďme společně ztišit energii. Představ si svůj diamant, který v sobě máš. Najdi to něco, co ti brání v tom, aby tvoje záře byla vidět! Najdi ten hluboký důvod, proč tvůj diamant není vidět, proč ten svůj nádherný diamant neukazuješ? Co ti ve svém životě chybí a co bys naopak už ráda opustila?

Je možné, že jsi svůj diamant nechala zaprášit, že jsi o něj nepečovala.

V čem jsi skvělá? Co máš ráda? Co tě nabíjí energií? Co v tobě proudí a jaká je tvá síla? Co tě volá? Po čem toužíš? Co tě inspiruje u ostatních lidí?


Tip na závěr:

Rozděl si své priority, své životní, osobní roviny do šesti kategorií. Jedná se o kategorie: JÁ, RODINA, ZDRAVÍ, FINANČNÍ STRÁNKA, PRÁCE/BUSINESS, VZTAHY. Cítíš se ve všech oblastech v harmonii? Pokud ne, jaké první kroky uděláš pro to, abys už NIKDY nemusela odpověď na otázku „Jak se máš?“ negativním způsobem, ale i přes bolesti, problémy a strasti, které zrovna třeba v tu chvilku budeš mít sis uvědomila, jakou moc mají silná slova, jakou moc mají slova, která nahlas říkáš a aby tě napadla ta myšlenka, že i tvé strasti, které zažíváš mají pozitivní dopad na tvůj život a našla jsi v nich inspiraci pro ostatní a postavila se do role své síly, do role tvůrkyně. Přeji si z celého srdce, abys vedla přesně takový život, na který budeš odpovídat ostatním s pozitivním smýšlením a své zkušenosti s těmi špatnými dny mohla tak předat dále.

Doporučení:

Najdi někoho, komu budeš moci své starosti, bolístky, problémy a špatné dny sdělit. Někoho, kdo se s tebou nebude bahnit v problémech, ale kdo tě nasměruje, kdo tě z toho bahna vytáhne. V dnešní době už na to nemusíš být sama!

Postav se do své síly!

Pokud se TY milá ženo nepostavíš do své síly, možná ti unikne ta pravá podstata bytí, to pravé štěstí. Ty nemůžeš stát na místě, srovnávat se s ostatními a ani není dobré být obětí. Ty jsi tvůrkyní svého života, svého štěstí i svého životního i pracovního úspěchu.

Vím, že je to někdy těžší, než sis představovala. Stále je tu tvé PROČ.

Pokud se v tuhle chvíli cítíš unavená, vyčerpaná a nevíš kudy kam. Dopřej si relax, dopřej si mentální odpočinek a podívej se na některé situace trochu s větším nadhledem.

Je možné, že se cyklíš v koloběhu, který nechceš zastavit. Je možné, že je pro tebe pohodlnější spoléhat se na ostatní, na partnera, na to, že to nějak dopadne, že to nějak bude.

Tohle ale není FEMALE BOSS! FEMALE BOSS myslí ve velkém. Female boss ví, že zvládne všechno a že je schopná dostát své síle. Ty jsi schopná a dokážeš všechno, po čem toužíš!

Všechno, co potřebuješ už v sobě máš! Probuď v sobě tu schopnou, odhodlanou, cílevědomou, milující ŽENU!

Pokud ti to i tak stále nejde, jsi na správném místě! Stránka Female boss ti může pomoci a být oporou ve tvém životě. Bude tu přibývat spousta inspirace a máš se na co těšit. Ženy jsou daleko silnější, pokud se spojí, podporují, vzájemně se inspirují a tvoří.


Ať jsi v životě v tuto chvíli kdekoli, pořád není pozdě na to, vybrat si svou budoucnost, vybrat si svůj život takový, jaký opravdu chceš.

Žij přesně tak, aby každý den stál za to!

Mysli na to, co se může podařit, když to nevzdáš, když na sobě zapracuješ a najdeš v sobě tu sílu a uvěříš, že máš na víc, než sis do teď myslela! Záleží nám na těch malých pokrocích, protože to jsou ty zázračné úkony, co nám vytvoří v důsledku ucelený celek. I malé milníky stojí za překonání! Pojď se do nich pustit! A já jdu do toho s tebou! Bez akce si svůj život podle našich představ nestvoříme a byla by škoda, kdybys nežila přesně tak, jak toužíš!

Gratuluji ti, že jsi to do teď nevzdala, že na sobě pracuješ a už jen to tě posouvá k tomu, aby u tebe v životě převládaly dny, kdy budeš chtít odpověď na to, jak se máš, že jsi šťastná, naplněná a žiješ! Gratuluji ti, že jsi dočetla až sem, udělala jsi právě velký kus pro sebe a pro své více vědomé a naplněné dny!

Jak tedy odpovíš příště na otázku: Jak se máš? Jak se daří? Jak se cítíš? 😊


Děkuji ti za tvůj čas!

S láskou,29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Retinol

Comments


bottom of page