top of page

Poznej svou koučku

Říká se, že podobné přitahuje podobné. Každý člověk si do svého života přitahuje určité lidi. Je to náhoda? Rozhodně ne. Obecně se ví, že si přitahujeme do svého života lidi, které nějakým způsobem potřebujeme nebo chceme. Ať už jako životního učitele nebo za účelem tolik pro nás nezbytné životní lekce. Každý k nám přichází z nějaké důvodu. A může s námi i nadále zůstat, jako přítel či kamarád anebo spřízněná duše.Tento článek pro Tebe píšu s jasnou vizí. Je sice pro Tebe. Ale je celý o mně. Je o mně právě proto, abys mě lépe mohla poznat, abys mě pustila do svého života anebo striktně odmítla mou osobnost. I to je možné. I to se děje, dovolit si druhého odmítnout. A to je zcela v pořádku.


Dobrý kouč souzní s proudem Tvé energie.

Jmenuji se Martina Kubátová.

♥ Těší mě. ♥

Pocházím z hokejového města Kladno, ale již více jak 7 let žiji na východním okraji Prahy. Jsem vdaná a mám dvě děti ve věku 3 a 5,5 roku. Od střední po vysokou školu jsem vystudovala různé obory, a to management obchodu, veřejnou správu a kriminalistiku. Dlouhodobě pracuji ve státní sféře na pozici administrativy. V justičním světě jsem od začátku roku 2006, a je to svět, který mám ráda, který má své výhody i nevýhody. A hlavně je to místo, kde se mohu setkávat s běžnými starostmi, ale také s neuvěřitelnými příběhy.


Ale protože Ti chci tímto článkem lépe přiblížit mou osobu,

ale zároveň Ti tady nechci vypsat svůj životopis.

Dovolím si na začátek jen v krátkosti

základní pilíře poznání mé osobnosti.


Koučka Martina Kubátová – srdceMKoučka


Jsem koučka, která se specializuje na osobní a profesní rozvoj. Naprosto bezmezně jsem si zamilovala celostní terapeutický koučink, ve které je velké množství nástrojů a metod, jak na sobě efektivně a systematicky pracovat. Nejvíce mě na tomto koučinku baví to, že systematickou prací lze snadněji pochopit souvislosti, které se Ti v životě odehrály, pomocí konkrétních nástrojů lze zpracovávat témata z minulosti, postupně nacházet cestu zpátky k sobě a k vlastnímu životu, opravovat zastaralé generační vzorce a celkově si projít procesem uzdravování.


Terapeutický koučink mě oslovil také z toho důvodu, že vše vychází od srdce, veškeré odpovědi lze nalézt u nás samotných a díky terapii v rámci koučovací praxe lze řešit hranice a limity, strachy a omezení, stejně tak i jako emoční zranění z minulosti.


Dovolím si říct, že jsem koučka, která je obohacena velkými zkušenostmi a životními lekcemi. Mnoho let trvalo, než jsem dokázala pochopit souvislosti vlastního života. Jsem člověk, který se téměř ničeho nebojí a do všeho jde naplno, i když ovšem s jistou dávkou opatrnosti. A jako maminka dvou děti jsem na mateřské dovolené dokázala najít vnitřní klid a postupnou a cílenou prací se stávám gramotným rodičem.


V rámci tohoto článku, poznej svou koučku, si dovolím ještě zastavení v souvislosti s mým charakterem.


Jsem člověk, který dokázal změnit ve svém životě hodně, proto jsem přesvědčena, že tuto sílu má v sobě každý a věřím, že každý si může dovolit rozvinout svůj vlastní potenciál. S energií mě vlastní, ráda motivuji a inspiruji druhé lidi. Jsem člověk, který má rád upřímnost, fér jednání, empatii, zásadovost a za všech okolností lidský přístup. Věřím v dobro. Věřím, že základem je komunikace, a komunikace je základem každého zdravého vztahu. Věřím v sebe, a ve své schopnosti, vědomosti, své bytí a žití, své sny a cíle. Pomáhat druhým považuji za své životní poslání. A jsem vděčná, že jsem mohla poznat a osvojit si právě koučink, který je mocným nástrojem osobního rozvoje.


Bylo mi ctí a budu se těšit příště.S láskou,11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page