top of page

TAJEMSTVÍ, JAK PŘITÁHNOUT DO SVÉHO ŽIVOTA ZÁZRAK?

„To jak se cítíš uvnitř, udává to, jak ses cítíš navenek.“

KDO MÁ, TOMU BUDE DÁNO A BUDE MÍT JEŠTĚ VÍC. KDO NEMÁ, TOMU BUDE ODŇATO, I TO CO MÁ.


Zajímavá věta, že? A mnohé by mohla velmi naštvat. Ale pojďme se na ni povívat i jinak. Dosadíme si do věty jedno slovo, slovo, to slovo je … tramtadadá VDĚČNOST.


KDO MÁVDĚČNOST, TOMU BUDE DÁNO A BUDE MÍT JEŠTĚ VÍC. KDO NEMÁ VDĚČNOST, TOMU BUDE ODŇATO, I TO CO MÁ.

(z bible, z evangelia svatého Matouše)To už zní jinak že? A přesně takhle to je, vděčnost je ta, která ti do života může přinést vše, po čem toužíš, protože když nejsi vděčná za to, co už máš, nemůžeš dostat nic dalšího. To je zákon. A věř mi, časem můžeš ztratit i to co máš. Jedná se o univerzální zákon přitažlivosti „podobné věci se přitahují“ nebo taky naše oblíbené „vrána k vráně sedá“ ☺


Jestliže tedy stále říkáš nebo si i jen myslíš „nemám dost peněz“, „to si nemůžu dovolit“, „ta práce mě nebaví“, „jsem nemocná“, „nezvládnu to“,… Našla ses v tom někde? Nutně k sobě přitahuješ další takové věci a situace.


Krásně k tomu taky sedí „co dáš, to dostaneš“


Co vděčnost v mém životě změnila?

Určitě se ptáš, co v mém životě se změnilo, když jsem začala být opravdu vděčná. Rozuměj, nemyslím, že jsem si řekla „tak a teď jsem vděčná „ a bylo to. Byla jsem od mala naučená poprosit a poděkovat za vše co jsem dostala nebo když mi někdo pomohl a třeba podržel dveře. Ale o tom tady nemluvím. Jede o to, že kdy opravdu pocítíš vděk například za svoje děti, cítíš v celém těle velkou lásku, a co cítíš nejvíce je nádherný pocit u srdce.


S požíváním vděčnosti jsem začala cca pře třemi lety, není to dlouhá doba a já taky nebyla vždy pravidelná a důsledná i tak se v mém životě ledaco změnilo. Nejvíc se mi změnil vztah s dětmi, s tchýní a i jiné vztahy mám daleko lepší než před tím. Vděčnost mi taky velmi pomohla v uzdravování se z nemoci, která mi byla diagnostikována. To, že jsem se teď rozhodla podělit se s tebou o to, co všechno vděčnost umí, přinese to i mě další zázraky do života, protože se do všeho ještě více ponořím a budeme v tom společně. A tak by to mělo v životě být „win – win.“


Vděčnost ti totiž opravdu může doslova změnit život.


Od srdce, s láskou a úsměvem Kačka 💙


36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Retinol

Comments


bottom of page